Teisinių paslaugų grupė

Spaudoje

Teisininkai: lietuviai neišnaudoja visų galimybių kreiptis į Strasbūro teismą

Sutuoktinio skriaustai moteriai Strasbūro teisme laimėjus bylą prieš Lietuvą teisininkai sako, kad tokių sėkmingų bylų galėtų būti ir daugiau, jei tik lietuviai pasiryžtų kreiptis į šį teismą.
Skaityti visą straipsnį >


Strasbūro teismas: vyro smurtą kentusiai moteriai Lietuva turės sumokėti 10 tūkst. eurų

Moters ir jos vaikų nuo smurtaujančio vyro neapsaugojusi Lietuvos valstybė nukentėjusiajai turės sumokėti 6 tūkst. eurų kompensaciją ir teisines išlaidas, Europos Žmogaus Teisių Teismo nutarimu įvertintas 4 tūkst. eurų.
Skaityti visą straipsnį >


„Snoro“ klientams neleidžiama padengti paskolų, bet delspinigiai ir palūkanos – skaičiuojami

Bankrutuojančio „Snoro“ klientai, pasiėmę iš šio banko paskolas, susidūrė su dar viena problema: nors sąskaitose pinigų yra, jais bankas ne tik neleidžia padengti skolų, jų negrąžina, bet ir toliau skaičiuoja palūkanas, o kurį laiką skaičiavo ir delspinigius. Teisininkai sako, kad tokie banko veiksmai yra neteisėti ir ragina nukentėjusius kreiptis į teismą.
Skaityti visą straipsnį >


Teisininkai: motinystės išmokas sumažinęs įstatymas – neteisėtas

Liepos mėnesį motinystės išmokos buvo sumažintos 10 proc., tačiau dalis tėvų gali reikalauti grąžinti nesumokėtus pinigus. Įstatymas, kuriuo remiantis išmokos buvo sumažintos visiems tėvams, prieštarauja Konstitucijai, mano "Teisinių paslaugų grupės" teisininkai.
Skaityti visą straipsnį >


Savavališkų statybų legalizavimui atvertas kelias nuo 2013 m. sausio 1 d.

2010-07-02 Seime priimtos, galima drąsiai sakyti, revoliucinės Statybos įstatymo pataisos, leidžiančios įteisinti nelegalias statybas. Tai galima bus padaryti tik nuo 2013 m. sausio 1 d.
Skaityti visą straipsnį >


„Akropolio" sprendimas atsisakyti ieškinio dėl kainos sumažinimo sklypui Vilniuje kelia abejonių jo laisvanoriškumu

Pirmos instancijos teisme laimėjęs galimybę nemokėti dalies sutartos sumos - 21 mln. litų - už sklypą Geležinio Vilko g. 2, UAB „Akropolis" praeitą penktadienį Lietuvos apeliaciniam teismui įteikė pareiškimą, kuriame atsisako ieškinio dėl kainos sumažinimo.
Skaityti visą straipsnį >


Daugiabučių namų renovavimas: mokėti teks visiems

Lietuvoje pradėjus kalbėti apie daugiabučių namų renovavimą, jų gyventojams iškilo klausimas, kas už tai privalės mokėti. Jei gyventojų dauguma nuspręs, kad renovacija reikalinga, mokėti teks visiems, teigia UAB „Teisinių paslaugų grupė“ teisininkai. 
Skaityti visą straipsnį >


Teisininkai: teisės aktų pataisos dėl nelegalių
statybų dar labiau sukomplikuos padėtį

UAB „Teisinių paslaugų grupė“ teisininkai sako, kad neseniai įsigaliojusios nelegalioms statyboms pažaboti skirtų teisės aktų pataisos įnešė tik daugiau sumaišties ir sudarė puikias prielaidas korupcijai.
Skaityti visą straipsnį > 


„Bankrotų turizmas“: įmanoma, bet nelengva

Kol Lietuvoje neįteisinta galimybė bankrutuoti fiziniam asmeniui, nemažai lietuvių ėmė domėtis vadinamuoju „bankrotų turizmu“ – galimybe bankrutuoti kitoje ES šalyje. Tačiau, pasak „Teisinių paslaugų grupės“ specialistų, tai padaryti nėra paprasta.
Skaityti visą straipsnį >


Konkurencija mažina teisinių paslaugų kainas

Pastaruoju metu žmonėms vis dažniau prireikia teisinių paslaugų: pagausėjo atleidimų iš darbo neišmokėjus išeitinės kompensacijos, nepavyksta susigrąžinti skolų. Tačiau dažnai juos stabdo įsitikinimas, kad teisininkų paslaugos labai brangios.
Skaityti visą straipsnį > 


Kaip pasirinkti teisininką?

Prireikus teisininko pagalbos dažnai kyla klausimas į ką kreiptis? Pasirinkimas didelis: advokatų Lietuvoje – 1633, teisinių paslaugų įmonių – apie 160. UAB „Teisinių paslaugų grupė“ direktorė Deimantė Luštikaitė pataria kaip gauti profesionalią pagalbą už priimtiną kainą.
Skaityti visą straipsnį>

UAB „Teisinių paslaugų grupė“

Įm. kodas: 300602173
PVM kodas: LT100005318012
Janonio g. 17, LT-92238
KLAIPĖDA
Saskaitos Nr. LT407300010096603285
SWIFT kodas HABALT22, AB Swedbank
Banko kodas 73000
Tel. +370 46 311523
Mob. +370 655 76885
El. paštas: info@tpg.lt
www.tpg.lt