Teisinių paslaugų grupė

Apie mus

UAB „Teisinių paslaugų grupė“ –  tai 2006 metais įsteigta bendrovė Lietuvos ir užsienio klientams teikianti teisines, konsultavimo, mokymo paslaugas jau daugiau kaip dešimtmetį. Bendrovė aktyviai bendradarbiauja su advokatais, notarais ir antstoliais, yra Klaipėdos mokslo ir technologijų parko bendruomenės narė. Nuo 2006 m. nuolatiniu Bendrovės partneriu yra  Advokatų kontora „Žlioba & Žlioba” , nuo 2011 m. Bendrovės partneriu tapo ir Čekijos advokatų kontora "Law Office Malanta", nuo 2019 m. pradėjome bendradarbiauti su Baltarusijos advokatų kontora "Lev, Sherstnev and partners".  UAB „Teisinių paslaugų grupė“ per savo darbo patirtį yra sukaupusi didelį teisinių sutarčių ir kitų teisinių dokumentų archyvą.


Bendrovė investuoja į intelektualinių produktų kūrimą - išanalizavusi Lietuvos teismų praktiką Bendrovė sukūrė ir internetinėje svetainėje www.alimentuskaiciuokle.lt įdiegė visuomeniniam naudojimui analogų Lietuvoje neturinčią nemokamą sistemą, leidžiančią vartotojams preliminariai įvertinti priteistino išlaikymo vaikams dydį.

UAB „Teisinių paslaugų grupė“ kartu su UAB „SDG“ vykdydama projektą „Vakarų Lietuvos statybos ir projektavimo įmonių darbdavių ir darbuotojų socialinio dialogo skatinimas“ parengė pirmąją Lietuvoje teritorinę kolektyvinę sutartį, kuri 2012 m. spalio 4 d. buvo įregistruota Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Pirmosios teritorinės kolektyvinės sutarties šalys – darbuotojams atstovaujantis Vakarų Lietuvos statybininkų ir projektuotojų profesinių sąjungų susivienijimas ir darbdaviams atstovaujanti Asociacija Vakarų Lietuvos statybos ir projektavimo įmonių grupė.

Bendrovė aktyviai dalyvauja vertinant visuomeninę reikšmę turinčių teisės aktų bei įvykių aktualijas, ruošia ir teikia spaudai vertinamuosius ir analitinius straipsnius. Dalį šių straipsnių galite rasti šioje svetainėje.

Kvalifikuoti teisininkai garantuoja konkurencingų paslaugų suteikimą. „Teisinių paslaugų grupės“ tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas verslui ir žmogui. Profesionaliai aptarnaujame tiek juridinius, tiek fizinius asmenis. Siekiame užtikrintai pirmauti savo rinkos segmente jausdami pareigingumą bei pagarbą kiekvienam klientui. „Teisinių paslaugų grupė“ paslaugas teikia visoje Lietuvoje lietuvių, rusų bei anglų kalbomis. Įmonė įsikūrusi Klaipėdos miesto centre – Janonio/Kanto gatvių sankirtoje.

Pagrindinės „Teisinių paslaugų grupė“ veiklos sritys:

 • Nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Visos Įmonės, privalo atitikti duomenų apsaugos reglamento reikalavimus. Pilnai sutvarkome visą dokumentaciją, atliekame mokymus.
 • Skolų išieškojimas
 • Pagalba bankų ir greitųjų kreditų bendrovių skolininkams
 • Sutarčių rengimas ir vertinimas
 • Viešųjų pirkimų, darbo, verslo teisė, įmonių klausimai
 • Teisinis įmonių aptarnavimas
 • Atstovavimo užtikrinimas teismuose
 • Šeimos teisė
 • Bankroto teisė, Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje ir Anglijoje 
 • Skyrybos
 • Paveldėjimas
   

 

UAB „Teisinių paslaugų grupė“

Įm. kodas: 300602173
PVM kodas: LT100005318012
Janonio g. 17, LT-92238
KLAIPĖDA
Saskaitos Nr. LT407300010096603285
SWIFT kodas HABALT22, AB Swedbank
Banko kodas 73000
Tel. +370 46 311523
Mob. +370 655 76885
El. paštas: info@tpg.lt
www.tpg.lt